Badania psychotechniczne w Mediprawko

Poradnia Mediprawko we Wrocławiu świadczy kompleksowe usługi z zakresu medycyny pracy i psychologii. W zakres naszej oferty wchodzą badania psychotechniczne kierowców, operatorów maszyn, pracujących na wysokości oraz wszystkich innych osób, od których prawo wymaga uzyskania zgody lekarza do wykonywania zawodu.

Badania psychotechniczne kierowców

Posiadamy nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany personel, w zakresie badań medycyny pracy oraz współpracujemy z renomowanymi poradniami psychologicznymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Pacjentom rzetelne, szybkie oraz przebiegające w sympatycznej atmosferze wykonywanie badań. Dysponujemy wszystkimi wymaganymi pozwoleniami na wydawanie orzeczeń lekarskich i psychologicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zapraszamy Pacjentów na badania lekarskie oraz psychotechniczne do Mediprawko we Wrocławiu. Przyjmujemy w naszej poradni codziennie, w godzinach ustalanych indywidualnie. Badania psychotechniczne są umawiane w taki sposób aby zaraz po ich zakończeniu Pacjent kontynuował badania lekarskie medycyny pracy i uzyskał orzeczenie bez kolejek. Aby umówić się na wizytę, wystarczy zadzwonić lub wysłać e-mail – zaproponujemy termin tak szybko, jak to możliwe.

Musisz przeprowadzić badania psychoteczniczne? Postaw na Mediprawko! U nas wszystko załatwisz w jeden dzień i w tym samym miejscu!

Badanie psychotechniczne we Wrocławiu – dla kierowców i nie tylko

stetoskop - Mediprawko

Psychotesty są powszechnie znane jako badania psychotechniczne kierowców. Zgodnie z prawem muszą je jednak wykonać także przedstawiciele wielu innych zawodów. W naszej poradni świadczymy usługi dla: kierowców zawodowych wszystkich kategorii, pracodawców kierowców zawodowych, osób kierujących pojazdami uprzywilejowanymi, instruktorów oraz egzaminatorów nauki jazdy, taksówkarzy, osób pracujących na wysokości, operatorów maszyn i urządzeń, górników, ochroniarzy, sędziów, motorniczych tramwajów, innych osób, które zostały skierowane na badania psychoteczniczne.

Jak wygląda badanie psychotechniczne w Mediprawko?

Badanie psychotechniczne kierowców, operatorów maszyn, pracowników ochrony etc. składa się z dwóch etapów:

1. Badanie osobowości – wykonuje się je w formie kwestionariusza oraz rozmowy, podczas której sprawdzana jest sprawność intelektualna, procesy poznawcze (uwaga, spostrzegawczość, pamięć), cechy osobowości (temperament) i dojrzałość emocjonalna (radzenie sobie ze stresem w trudnych warunkach, zrównoważenie emocjonalne).

2. Diagnoza sprawności psychomotorycznej osoby badanej za pomocą specjalnej aparatury – ma na celu sprawdzenie szybkości czasu reakcji (refleks prosty i złożony, szybkość i adekwatność reakcji) oraz koordynację wzrokowo-ruchową Pacjenta. U kierowców ocenia się także widzenie po zmierzchu oraz wrażliwość na olśnienie.

Na zakończenie badany zostaje zapoznany z wynikami przeprowadzonych testów oraz otrzymuje orzeczenie psychologiczne o braku lub istnieniu przeciwwskazań psychologicznych do pracy na danym stanowisku

Dlaczego warto zrobić psychotesty w Mediprawko?

W Mediprawko zależy nam na tym, aby każdy nasz Pacjent, który wykonuje badania psychotechniczne, był zadowolony z przebiegu wizyty. Dlatego też oferujemy mu:
• indywidualne podejście;
• możliwość przyjścia 6 dni w tygodniu;
• komfortową, przyjazną atmosferę;
• oficjalne i zatwierdzone psychotesty;
• dogodną lokalizację we Wrocławiu;
• załatwienie wszystkiego, czego potrzebuje w jeden dzień.

Zapraszamy na badania psychotechniczne we Wrocławiu

Zapraszamy na badanie psychotechniczne kierowców, operatorów maszyn, pracujących na wysokości oraz wszystkie inne osoby ze skierowaniem od pracodawcy. Znajdujemy się przy ul. Armii Krajowej 53 we Wrocławiu, w pobliżu osiedli Księże Małe, Gaj, Krzyki oraz Wrocław-Południe. Lekarz Katarzyna Kielska-Maraszek, która przeprowadza psychotesty, przyjmuje Pacjentów codziennie (od poniedziałku do niedzieli), po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty telefonicznie lub mailowo.

Musisz wykonać badania psychotechniczne? Wybierz Mediprawko! Wyróżnia nas elastyczność, indywidualne podejście do Pacjenta i luźna atmosfera.