Cennik medycyny pracy

MediPrawko we Wrocławiu świadczy kompleksowe usługi w zakresie profilaktycznych badań medycyny pracy – wstępnych, kontrolnych i okresowych. Naszą ofertę kierujemy do przedstawicieli wszystkich zawodów, od których obowiązujące przepisy wymagają uzyskania orzeczenia lekarskiego.

Poradnia MediPrawko we Wrocławiu

Nasze usługi kierujemy między innymi do pracowników biurowych, kierowców, operatorów maszyn budowlanych i wózków widłowych, osób pracujących na wysokościach, a także do uczniów i studentów. Wizyty w celach sanitarno-epidemiologicznych także są specjalnością poradni MediPrawko. Pacjenci, którzy wykonali już badania w wybranej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (Sanepidzie), mogą się do nas zgłosić, aby skonsultować je z lekarzem medycyny pracy. Dysponujemy wszystkimi wymaganymi uprawnieniami do wystawiania tego typu orzeczeń.

Cennik badań medycyny pracy w MediPrawko

MediPrawko to miejsce we Wrocławiu, które wyróżnia indywidualne podejście do Pacjenta, przyjazna atmosfera, a także atrakcyjna cena oferowanych konsultacji lekarskich. Koszt poszczególnych badań w naszej poradni zawsze uzależniony jest od rodzaju i zakresu wykonywanych usług. Niektóre z nich są wyceniane indywidualnie.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje medycyna pracy we Wrocławiu? Cennik badań dla kierowców możesz sprawdzić poniżej.

Medycyna pracy Wrocław – cennik badań dla kierowców

Badania instruktorów nauki jazdy

Cena: 200 zł
• Badania lekarskie instruktorów nauki jazdy
• Badania lekarskie kandydatów na instruktorów nauki jazdy
• Badania lekarskie egzaminatorów WORD

Badania kierowców oraz kandydatów na kierowców

Cena: 200 zł
• Badania lekarskie na prawo jazdy kat. A, B,
• Badania lekarskie kierowcy kategorii C (kierowca zawodowy)
• Badania lekarskie kierowców autobusów, kat. D
• Badania lekarskie dla kandydatów na kierowcę kategorii A, B, C, D, T
• Badania lekarskie kierowców taxi

Kompleksowe badania kierowców zawodowych

Cena: 350 zł
• Świadectwo kwalifikacji – kategorii C (kierowca zawodowy)
• Kompleksowe badanie kierowców taxi
• Kompleksowe badanie instruktorów nauki jazdy

 

Koszt podstawowych badań dla kierowców regulowany jest Ustawą o kierujących pojazdami z dnia 5 stycznia 2011 r. Przedstawiony powyżej cennik dotyczy wystawienia orzeczenia z zakresu medycyny pracy, a w przypadku usługi kompleksowej także orzeczenia psychologicznego. Wszystkie dodatkowe badania, konsultacje lekarskie czy zabiegi, które są konieczne do wydania orzeczeń, wyceniamy indywidualnie.

Medycyna pracy Wrocław – cennik pozostałych usług

Badania kierowców to nie jedyne usługi, które oferuje nasza poradnia medycyny pracy we Wrocławiu. Cennik MediPrawko obejmuje również badania profilaktyczne medycyny pracy oraz badani do celów sanitarno-epidemiologicznych. Pierwsze z nich prowadzimy na podstawie umowy zawartej z pracodawcą, natomiast badania do celów sanitarno-epidemiologiczncznych oraz badania przeprowadzane na wniosek własny mogą być wykonane także dla Pacjentów bez takiego dokumentu.

Cena badań profilaktycznych medycyny pracy – wstępnych, kontrolnych i okresowych, a także badań do celów sanitarno-epidemiologicznych ustalana jest indywidualnie. Wynika to z różnorodności i zakresu narażeń na danym stanowisko pracy.

Zapraszamy Pacjentów do naszej poradni

Zapraszamy do MediPrawko na badania medycyny pracy. Nasza poradnia znajduje się przy al. Armii Krajowej 53 we Wrocławiu, w budynku Transbudu. Przyjmujemy Pacjentów codziennie – od poniedziałku do niedzieli, dlatego znalezienie dla siebie dogodnego terminu nie powinno stanowić problemu. Zazwyczaj można się umówić na wizytę nawet tego samego dnia, po wcześniejszym ustaleniu godziny mailowo lub telefonicznie.

Masz pytania o cennik badań medycyny pracy we Wrocławiu? Skontaktuj się z nami, a wszystko Ci wyjaśnimy.